Зелена ігуана

Зелена ігуанаНайвідоміша і найпопулярніша представниця сімейства – це зелена ігуана. Вона живе головним чином на гілках дерев в густих, незайманих листяних лісах, що ростуть біля узбереж. Це дає їй ту перевагу, що в разі небезпеки вона завжди може стрибнути у воду. Вона може також зістрибнути на землю з висоти кілька метрів, щоб втекти від свого переслідувача. Доросла ігуна – імпозантна видовище. Її довжина складає більше двох метрів, але майже три чверті цієї довжини припадає на тонкий, загострений хвіст. Під потужним підборіддям висить трохи сплющений з боків горловий мішок, який особливо чітко виражений у самців. Уздовж спини тягнуться в один ряд колючки, які здаються небезпечними, але насправді вони гнучкі і нешкідливі. Небезпека виходить від сильних, потужних кігтів, які, втім, ніколи не пускаються в хід як засіб агресії. Але природа зробила їх такими гострими, що навіть при легкому зіткненні вони легко можуть порвати шкіру. Перш ніж ігуана виросте, проходить декілька років. В тераріумах Зелена ігуана майже завжди менше свого нормального росту.

З віком вона стає все більш схожою на первісного дракона, але при цьому залишається привабливою і доброзичливою. Вони швидко звикають до людини, стають лагідними і довірливими. Після того, як вони освоїлися в нових умовах, їх можна годувати з рук і брати з тераріуму, щоб вони могли поползать по плечах і руках свого “попечителя”, Якого, очевидно, дізнаються і визнають. Фото зеленої ігуани можна побачити праворуч.

В юності споживають зелені ігуани змішану їжу: разом з рослинною потребують також в тваринної (комахи, шматочки м’яса, в крайньому випадку борошняні черв’яки). Але чим старше вони стають, тим більше схиляються до зеленої їжі (салат, овочі, фрукти, всілякі лісові трави), до якої все ж іноді слід додавати невеликі шматочки м’яса. Їжу, в яку регулярно слід додавати вітаміни і кальцій, треба подавати у важкій, масивної чаше.Купіть зелену ігуану Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну зелених ігуан можна дізнатися на дошці оголошень.