Великий Швейцарський Зенненхунд

Великий Швейцарський ЗенненхундПоходження. Порода Великий Швейцарський Зенненхунд була добре відома вже до кінця середньовіччя. Тоді ці собаки використовувалися для атаки на ворога під час битв, а також як охоронці. В битвах Великі швейцарський зенненхунд завжди супроводжували своїх господарів.

Опис. Великий Швейцарський Зенненхунд – собака міцна, рухлива, досить велика. Висота в холці – приблизно 70 см, вага – близько 59 кг. Прикус ножиці. Стегна міцні і потужні. Подушечки лап невеликі і круглі. Очі – світло-коричневі або каштанові з розумним і уважним виразом. Вуха трикутні, висячі. Хвіст опущений, в кільце ніколи не закручується. Шерсть Великого швейцарський зенненхунд жорстка, завдовжки не більше 5 см. Забарвлення чорне або бронзовий з симетричними рудо-коричневими і білими мітками.

Ніс і губи обов’язково повинні бути чорними. Фото Великого швейцарський зенненхунд можна побачити праворуч.

Характер. Великий Швейцарський Зенненхунд – собака вірна, смілива, розумна, дружелюбна з дітьми.

Використання. “Спеціальність” Великого швейцарський зенненхунд – депасовище та охорона домашньої худоби. Однак її успішно використовують для особистої охорони, а також для доставки молока і сиру з ферм в міські магазини на особливій візку. Кажуть, що цуценята Великого швейцарський зенненхунд ніколи не сплять. І дійсно, вони зберігають пильність вдень і вночі і готові при найменшому шереху вскочити на ноги. Завдяки прекрасному характеру, витривалості і хорошим здібностям до навчання, Великий Швейцарський Зенненхунд (швейцарська гірська собака) стала дуже популярна як собака-компаньйон. Однак вона пристосована до відкритих просторів і не може жити в місті.

Купити Великого швейцарський зенненхунд легко, достатньо звернутися до спеціалізованого розплідник. Ціну цуценят Великого швейцарський зенненхунд можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото Большого швейцарський зенненхунд можна знайти в розділі види і породи.