Татранська вівчарка

Татранська вівчаркаПоходження. Як і польська низинна вівчарка, татранська вівчарка належить до групи собак, чиїм загальним предком є бергамаско, який в свою чергу походить від собак, завезених у Європу фінікійцями.

Опис. Висота в холці у псів Татранської вівчарки – не менше 65 см, у сук – не менше 60 см. Вага – 30-35 кг Тулуб прямокутне, голова пропорційна тілу. Морда Татранської вівчарки коротка, загострена. Очі темні, трохи розкосі. Вуха висячі, трикутної форм и. Хвіст Татранської вівчарки опущений або полуопущен. Забарвлення: білий або світло-кремовий. Шерсть Татранської вівчарки на голові і морді коротка і щільно прилягає до тіла, а на шиї, тулубі і стегнах – довга. Фото Татранської вівчарки можна побачити праворуч.

Характер. Татранська вівчарка – розумна, смілива, винахідлива і життєрадісна собака. Вона ніколи не буває нервової, але іноді може бути занадто емоційною, що часто стає причиною дискваліфікації деяких представників цієї пір оди на виставках.

Використання. Татранська вівчарка або Татра – прекрасна вівчарка. Особливо її цінують в гірських районах, так як вона стійко переносить довгі холодні зими і рідко хворіє. Однак в останні десятиліття в районі польських Татр почав розвиватися туризм і вівчарство відійшло на другий план, тому в наші дні татранська вівчарка служить в основному для особистої охорони, а також для охорони підприємств та особистих володінь.

Купити татранську вівчарку легко, достатньо звернутися в спеціалізований розплідник. Ціну цуценят татранської вівчарки можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото татранської вівчарки можна знайти в розділі види і породи .