Старотипный англійська бульдогге

Старотипный англійська бульдогге Походження. Породу Старотипный англійська бульдогге стали розводити на північному сході США у штаті Пенсільванія. Ентузіаст-собаківник Девід Левітт задумав відтворити тип англійського бульдога 18-го століття. Він хотів вивести собаку сильну, значною зовнішності, избавленную від труднощів з диханням і інших особливостей сучасних бульдогів. За основу він взяв собак таких порід: піт – бульмастиф, бультер’єр, американський бульдог, англійська. Йому вдалося отримати собаку придатну для несення захисної служби настільки сильну, що вона здатна збити людину з ніг, навіть не пустивши в хід зуби.

Опис. Старотипный англійська бульдогге – сильна, компактна собака з добре розвиненою мускулатурою. Голова велика по відношенню до корпусу. Лоб Старотипного англійської бульдогге широкий, з невеликою кількістю складок. Морда Старотипного англійської бульдогге коротка, приплюснута, губи полуотвислые. Вуха у підстави підняті на хрящах, кінці висячі, закривають вушну раковину.

Шерсть Старотипного англійської бульдогге коротка, прилегла. Забарвлення Старотипного англійської бульдогге: тигровий на рудому тлі, білий, палевий, рудий, білий з плямами сірого або чорного кольору, чорний з білими відмітинами і без. Фото Старотипного англійської бульдогге можна побачити праворуч.

Характер. З сильним впертим Старотипным англійською бульдогге людині доведеться помірятись у силі і завзятості, щоб зробити собаку ідеальним супутником. Може працювати по затриманню злочинців. Потребує регулярних фізичних навантаженнях.

Купити старотипного англійської бульдогге легко, достатньо звернутися в спеціалізований розплідник. Ціну цуценят старотипного англійської бульдогге можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото аляскинского маламута можна знайти в розділі види і породи .