Снігур і щур

Снігур і щурСнігур і щур – зерноядние птиці, в зимовому харчуванні яких важливу роль відіграють ягоди – горобина, глід та ін. В неволі їх чудова червона забарвлення, заради якої, власне, їх зазвичай і заводять, після першої ж линьки змінюється на блідо-рожеву у першого і брудно-жовту у другого. Відбувається це через те, що природні корми цих птахів багаті каротином, якого не вистачає в штучних замінниках. Зараз в зоомагазинах можна знайти у продажу спеціальну кормову добавку для червоних канарок. Якщо в період, що передує линьки, і під час самої линьки додавати цей премікс в їжу снігурів і щурів, їх червоне забарвлення збережеться (або відновиться, якщо мова йде про птаха, що вже встигла через неправильне годування розлучитися з природною розфарбуванням). Фото Снігура і щура можна побачити праворуч.

В іншому це виключно поступливі вихованці – спокійні, навіть трохи флегматичні.

Вони мало бояться людини і майже ніколи не конфліктують з сусідами по вольєрі. Снігурі навіть непогано розмножуються в неволі. Обидва види прекрасно витримують зимівлю на відкритому повітрі.

Купити Снігура і щура Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну пташенят Снігура і щура можна дізнатися на дошці оголошень.