Шипохвост глазчатий

Шипохвост глазчатий, фото шипохвостаГлазчатий шипохвост є одним з невеликих представників роду, що досягає в довжину 25-30 см. Незважаючи на маленький розмір ці ящірки мають яскраве забарвлення. Світлий животик, зелені, сіруваті, а іноді й голубуваті боки, а так же помаранчева спинка прикрашена білими цятками роблять цей вид одним з найсимпатичніших. Крім того, на відміну від деяких інших видів глазчатий шипохвост швидко звикає до людини і приручається. Цей вид живе в посушливих районах на півдні Єгипту і Судану. В ідеалі дорослого глазчатого шипохвоста містять на піску шаром 12см.

В тераріумі повинні знаходитися притулку, що забезпечують тварині відчуття безпеки. Вологість повинна підтримуватися на рівні 50-65% і не підніматися вище 70%.

Шипохвост вимагає дуже високих температур, температура під лампою повинна досягати 49-60C, в іншому тераріумі температура повинна бути близько 26.

5-32C. Вночі температура може падати без шкоди для тварини до 18C. Щоб контролювати температуру, в тераріумі вішаються термометри. Шипохвостов так само необхідно ультрафіолетове випромінювання.
Купити шипохвостов глазчатого Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну Шіпохвостіков глазчатих можна дізнатися на дошці оголошень.

Автор: Тихомирова Ксенія