Сарлосская вовча собака

Сарлосская вовча собакаПоходження. Інша назва Сарлосской вовчої собаки — сарлосвольфхонд. Порода Сарлосская вовча собака (сарлосвольфхонд) виведена в Нідерландах в 20-і роки 20 століття. Неодноразово робилися спроби схрещування домашніх порід собак з вовками, але успішно завершити ці досліди вдалося лише Линдерт Сарлосу. Для отримання нової породи він з 1930 року схрещував вовків, що містилися в зоопарку з німецькими вівчарками. Перші результати були невдалі, але, ведучи послідовний відбір, Сарлос домігся успіху. Порода була визнана в 1975 році Голландським клубом собаківництва вже після смерті її засновника. Сарлосская вовча собака (сарлосвольфхонд) рухлива, сильна собака, схожа на свого дикого предка.

Опис. Висота Сарлосской вовчої собаки в холці 70–75 см, вага 36–41 кг. Додавання міцне, мускулатура добре розвинена. Голова Сарлосской вовчої собаки клиноподібна, череп не дуже широкий. Морда Сарлосской вовчої собаки звужується до мочки носа чорного кольору. Вуха Сарлосской вовчої собаки прямостоячі, великі.

Шерсть середньої довжини, щільно прилягає, з густим підшерстям. На шиї утворює невелику гриву. Забарвлення: агуті, сіро-вовчий, буро-вовчий, з ділянками більш світлою вовни. Фото Сарлосской вовчої собаки можна побачити праворуч.

Характер. Хоча темперамент сарлосской вовчої собаки і згладжений в ній німецькою вівчаркою, вона легко дичавіє, їй властиво неврівноважена поведінка і схильність до бродяжництва. Від вовка у цієї породи проявляються мисливські інстинкти — сарлосвольфхонд полює на дрібну дичину. Сарлосской вовчої собаці потрібен простір і щоденні фізичні навантаження. Шерсть Сарлосской вовчої собаки дозволяє жити на вулиці в будь-яку погоду.

Купити сарлосскую вовчу собаку легко, достатньо звернутися до спеціалізованого розплідник. Ціну цуценят сарлосской вовчої вовчої собаки можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото сарлосской вольчьей собаки можна знайти в розділі види і породи.