Санса

СансаПоходження. Санса – красива, сильна і міцна собака пропорційного статури, квадратного формату, з сильними стрункими ногами. Голова по відношенню до розмірів тулуба крупна, вираженням морди сильно нагадує акіта-іну. Окрасою Санса може бути рудим, жовтувато-коричневим, білим, сірим, палевим, пегим, а також чорно-підпалі і перець з сіллю. Висота Санса в холці 41 – 46 см, вага 20 – 25 кг. Хвіст пухнастий, закинуть кільцем на спину. Існує і більш дрібний різновид Санс – її зростання на 10 см нижче.

Опис. Японські собаківники з о. Хонсю в 1912 р задалися метою створити породу собак середнього зросту для несення сторожової служби, схрестивши сика-іну і короткошерстих чау-чау.

На подив творців породи Санса була дуже схожа на індокитайська собаку фу куок, яка також застосовувалася для вартової служби. Сьогодні Санс продовжує працювати сторожем, а також відіграє роль домашнього улюбленця. Фото Санса можна побачити праворуч.


Характер.
Прівязчіва і вірна родині господаря сторожова собака Санса по типу дуже близька групі сика-іну. Популярність Санса у всьому світі пояснюється інтересом європейців до Сходу і його культурі, зокрема до японських породам собак.

Купити Санса легко, достатньо звернутися до спеціалізованого розплідник. Ціну цуценят Санса можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото Санса можна знайти в розділі види і породи.