Сайдинг та його різновиди

Сайдинг відноситься до матеріалів, які входять до категорії вентильованих фасадних систем. Але по суті сайдинг є звичайною технологією обшивки фасадів житлових і нежитлових будівель. У країнах заходу, саме поняття сайдинг позначає процес облицювання фасаду будівлі дерев’яними або пластиковими панелями.

На даний момент сайдинг ціна доступна практично кожному вітчизняному споживачеві. Основними достоїнствами такого матеріалу є ефективний захист стін будинків від поширених атмосферних впливів, таких як дощ, сніг, град чи сильний вітер. Крім того, сайдинг володіє високими декоративними властивостями. Матеріал має привабливий і акуратний зовнішній вигляд, а також прекрасно вписується в дизайн різних архітектурних споруд.

Найбільш поширеним типом сайдінга є матеріал на основі вінілу.

Зовнішня частина вінілового сайдинга може бути не тільки гладкою, але і фактурної, наприклад під натуральну деревину. Залежно від положення пластин при монтажі, такий сайдинг може бути горизонтальним або вертикальним. Сьогодні через інтернет можна знайти і замовити практично будь-який вид даного матеріалу, до того ж доставлять в найкоротші терміни.

В цілому дійсно якісний сайдинг, вироблений з міцних матеріалів випускається переважно в м’яких тонах. І якщо вам пропонують яскравий сайдинг ціна якого відрізняється особливою вигодою, в такому випадку можна з великою часткою ймовірності сказати, що матеріал не витримає тривалої дії сонячних променів і дуже скоро вицвіте, втрачаючи свій початковий відтінок.