RUVDS найкраще місце в інтернеті

лого

Цей сервіс відрізняється від інших тим, що на ньому використовується тільки найпрогресивніше обладнання, яке виробляють такі відомі виробники як Intel, сервер Windows. Розміщується воно не на території підрядників, а у власному ЦОД компанії з трьома інтернет-каналами в 5 Гбіт / сек рівня TIER III, що дає можливість швидкого доступу до нього в разі виникнення будь-яких неполадок.

У ситуації, що в нашій країні кризової ситуації, не можна не відзначити той факт, що цінова політика компанії вигідно відрізняється від тієї, що пропонується конкурентами. Так, при оплаті хостингу на сервері RuVDS ( https://ruvds.com ) за рік вперед, можна отримати вкрай вигідний тариф – від 240 рублів на місяць. За цю ціну замовники гарантовано отримують швидкість не нижче 250 Мбіт / сек. Погодьтеся, від такого вигідного пропозиції дуже складно відмовитися.

Крім того, якщо стандартні тарифи з якихось причин не влаштовують клієнта, він завжди може самостійно налаштувати параметри сервера за допомогою зручного і зрозумілого конфігуратора.

До речі, змінити обрану комбінацію можна в будь-який час, як тільки знадобилися нові функції.

Важливими відмінностями виртуальный сервер RuVDS є ще й те, що для його установки не потрібно володіти глибокими знаннями в даній області. З його установкою впоратися навіть новачок, адже він, як і замовлення хостингу, повністю автоматизований.

Для початку потрібно пройти швидку реєстрацію, після чого відразу ж стартує автоматична установка сервера, і вже через кілька секунд він повністю готовий до роботи. Для більшої зручності клієнтів, 24 години на добу сім днів на тиждень успішно працює технічна підтримка, яка безкоштовно допоможе впоратися з усіма питаннями, що виникли.

Також протягом десяти днів можна абсолютно безкоштовно попрацювати з VDS і VPS сервером в тестовому режимі, що дає можливість переконатися в якості пропонованих послуг, не заплативши за це ні копійки.