Румунська вівчарка

Румунська вівчаркаПоходження. Породу Румунська вівчарка розводять у гірських районах Румунії. Сталася вона, можливо, в результаті схрещування різних пастуших собак, ймовірно, слов’янських і турецьких. Для румунських вівчарок характерний білий окрас шерсті, білих собак не бояться вівці, і таку собаку не сплутаєш з вовком. Румунські вівчарки – надійні пастухи і охоронці стад, звичні до суворих місцевих умов. Румунська вівчарка – рідкісна порода, за межами своєї країни невідома.

Опис. Висота в холці 58,5-66 см, вага 32-45 кг. Румунська вівчарка з міцним кістяком, короткою сильною шиєю, розвиненою мускулатурою. Голова Румунської вівчарки широка в черепній частині. Щелепи сильні, значні. Очі глибоко посаджені.

Шерсть Румунської вівчарки пряма, середньої довжини, густа. Забарвлення: білий з коричневим крапом, можливий чисто білий, рідко зустрічаються собаки суцільного шоколадного окраса. Фото Румунської вівчарки можна побачити праворуч.

Характер. Румунська вівчарка сильна, витривала собака з миттєвою реакцією. Їй властива вроджена агресивність. Свою територію Румунська вівчарка охоронятиме не на життя, а на смерть. Не підходить для утримання в квартирі.

Купити румунську вівчарку можна в спеціалізованому розпліднику. Ціну цуценят румунської вівчарки можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото румунської вівчарки можна знайти в розділі види і породи.