Ремонт DVD в домашніх умовах

Як відомо, поломка такого здавалося б не надто важливого компонента як дисковий привід комп’ютера, може серйозно ускладнити життя користувачеві. Така поломка призводить до відсутності можливості читання інформації з дисків і запису даних. Сьогодні більшість користувачів замовляють ремонт DVD на дому.

Перш ніж викликати майстра, необхідно визначити причину поломки. Зазвичай дискові приводи виходять з ладу в результаті надмірного тертя диска зі прочитуючим механізмом, а також з причини розриву пасової передачі. Допомогти усунути поломку допоможе виклик спеціаліста або ремонт DVD на дому. Можна на дому виконати навіть ремонт телевізорів Sony. Подробиці на сайті! Сьогодні якщо є мізки і інтернет, то ремонт це не проблема.

Проте всі проблеми з непрацездатністю приводу можна усунути самостійно.

Для початку необхідно від’єднати лоток приводу від корпусу комп’ютера. Після цього слід усунути пил з поверхні зчитувального пристрою за допомогою м’якого пензлика. При розриві ременя доведеться замінити його новим, ну а в інших випадках, достатньо всього лише змастити механізм маслом.

Також можна збільшити або зменшити обороти приводу. Для цього на його панелі необхідно відшукати спеціальний гвинт, який відповідає за зміну потужності струму. При обертанні гвинта, за всіма показниками зміни швидкості можна стежити за допомогою будь-якої зручної програми. Коли програма зафіксує оптимальну швидкість, для читання дисків, необхідно зафіксувати гвинт в стабільному положенні, після чого встановити привід на місце.