Рагамаффін

Рагамаффін (англ. Ragamuffin) – дуже красива порода кішок, яка радує заводчиків достатком забарвлень. Вона виникла в результаті планомірного схрещування регдолли і безпородних кішок, щоб зберегти зовнішній вигляд регдолли і при цьому внести різноманітність в окраси. Перші рагамаффіни були представлені на виставці в 1994 році, а в 2003 році порода була офіційно визнана ACFA – американська асоціація любителів кішок.

рагамаффін фото 1

Фото 1. Рагамаффін

Це кішки з крупним довгим тулубом і розвиненою мускулатурою. Голова тварини середніх розмірів, з широко розставленими вухами. Вуха можуть бути закругленими або з пензликами на кінчиках. Якщо подивитися на морду кішки в профіль, можна побачити, що за формою вона схожа на округлий клин. Очі рагамаффіна можуть бути золотисто-зеленими, блакитними, Аквамариновий і зеленими. Білі і біколорние особини можуть бути різні очі. Шия кішки досить коротка, груди добре розвинена, кінцівки середньої довжини з лапами округлої форми. Хвіст довгий, до кінчика поступово звужується. Шерсть кішки шовковиста, довга або середня. Що стосується забарвлення, найчастіше зустрічається біколор, таббі і колор-пойнт.

Стандартом порода не обмежена в забарвленнях, допускаються всі класичні забарвлення.

Детальніше про породу рагамаффін

Представники цієї породи прекрасно підходять для домашнього змісту: вони дуже прив’язані до господарів, добре ладнають з дітьми. Такі кішки із задоволенням будуть слідувати за власником, і сидіти у нього на руках, зігріваючи своїм теплом. Бажано обгороджувати кішку від надмірної уваги маленьких дітей – ці тварини абсолютно не вміють захищатися, лише ховаються. Рагамаффіни кмітливі, грайливі і дуже ласкаві. Вони легко пристосовуються до нових умов, піддаються дресируванню, уживаються з домашніми вихованцями.

Рагамаффін фото 2

Фото 2. Рагамаффін – порода кішок, що відрізняється різноманітністю забарвлень

Особливого догляду ця порода не вимагає, дуже важливо, щоб у вашого вихованця було збалансоване і повноцінне харчування, оптимальний варіант – поєднання сухих і натуральних кормів з додаванням спеціальних комплексів. У рагамаффінов досить довга шерсть, тому її потрібно регулярно розчісувати. Також кішки потребують регулярного чищення вух і очей.

Рагамаффін фото 3

Фото 3. Рагамаффін – напівдовгошерста порода кішок.

Цікаві факти про Рагамаффіне

• У перекладі з англійської мови «рагамаффін» означає «халамидник», Це пов’язано з тим, що предками цієї породи є прості безпородні кішки;
• Рагамаффіни дуже миролюбні, вони не здатні захищатися від агресії спрямованої на них;
• У рагамаффінов відсутні мисливські інстинкти, так що не думайте, що представники цієї породи стануть мисливцями на мишей.