Рафейру ду Алентехо

Рафейру ду АлентехоПоходження. Ендемічна порода Рафейру ду Алентехо отримала свою назву по імені португальської історичної області Алентехо, що межує з Іспанією. Цей район відрізняється різко континентальним кліматом, тут дуже спекотне літо і дуже холодна зима.

Опис. Рафейру ду Алентехо (Рафейру) – потужна, сильна собака. Висота в холці досягає 75 см, вага – 50 кг (у сук на 10% менше). Зовні рафейру схожий на сенбернара. Голова Рафейру ду Алентехо за формою нагадує ведмежу. Щелепи сильні, зуби міцні. Очі темні й добрі. Вуха Рафейру ду Алентехо висячі, майже нерухомі. Шия коротка з не дуже великим коміром. Хвіст довгий, закруглений на кінці.

Шерсть Рафейру ду Алентехо коротка або середньої довжини, густа і гладка. Окрасою Рафейру ду Алентехо: чорний, жовто-коричневий, жовтий, чорно-сірий, тигровий або тигровий з білим. Фото Рафейру ду Алентехо можна побачити праворуч.

Характер. Не дивлячись на те, що на перший погляд Рафейру ду Алентехо (Рафейру) виглядає малорухливим, сонним і навіть втомленим, він насправді дуже працьовитий і витривалий.

Використання. Рафейру ду Алентехо (Рафейру) – одна з найкращих сторожових собак. Його використовують і для охорони майна та для особистої охорони, причому захистити він зможе як від зловмисників, так і від диких тварин. Рафейру ду Алентехо (Рафейру) стійко переносить будь-які погодні та умови і, при необхідності, може обходитися без їжі кілька днів.

Купити Рафейру ду Алентехо (Рафейру) легко, достатньо звернутися до спеціалізованого розплідник. Ціну цуценят Рафейру ду Алентехо (Рафейру) можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото Рафейру ду Алентехо (Рафейру) можна знайти в розділі види і породи.