Портал Скло та Палець

Портал Скло та Палець – як можна зрозуміти з назви, присвячений іграм на планшетах і смартфонах, керованих «по склу пальцем» – на базі Android, iOS і WindowsMobile, а також цікавим і незвичайним додаткам на базі цих платформ, новин галузі, оглядам нових і існуючих гаджетів, і, природно – містить форуми, на яких Ви можете поспілкуватися на теми, близькі Вам і Вашим співрозмовникам.

Оригінальний «гаджетний» дизайн, велика кількість тим, оглядів, статей і відеороликів – надовго захопить зацікавленого відвідувача, і напевно він подчерпнет, для себе багато нового і цікавого. Підбір ігор з власним рейтингом охоплює весь спектр, наявний в сучасної мобільної ігрової індустрії: від економічних і військових стратегій і шутерів до рольових ігор і, звичайно, ігор, для дітей у великому достатку.

Портал Скло та Палець, як і належить гостинному сайту, має свого Персонажа: проходження (Стрім) численних ігор з Ванюха Пальцем (Johnny Finger) допоможуть і підкажуть Вам вихід зі скрутної ситуації. Природно, для порталу про мобільних пристроях – сайт має полегшену мобільну версію.

Для студій і розробників мобільних ігор і додатків glafi.com Портал Скло та Палець пропонує послуги з продакшн: створення рекламних роликів про продукт, озвучка роликів, розробка ідей рекламних роликів, написання літературних і режисерських сценаріїв, а також по пост-продакшн: монтаж графіки, корекція кольору, композинга, ротоскопінг, редагування звукового ряду і ще багато чого.