Поради щодо вибору покрівельних матеріалів

Сьогодні кожен будівельний магазин здатний запропонувати споживачам широкий асортимент покрівельних матеріалів, які розрізняються згідно фактурі, рельєфу, відтінку і способом монтажу. Зазвичай недосвідчені покупці відразу ж звертають увагу на привабливий колір і фактуру матеріалу. Природно, це має особливе значення, для естетичного вигляду фасаду, проте керуватися тут необхідно не тільки подібними характеристиками.

Краще всього якщо зведення даху проводиться професійної будівельною бригадою. У цьому випадку покрівельні матеріали ціни підбираються архітекторами і проектувальниками. Замовнику послуги залишається лише визначитися з нюансами вибору кольорової гами покриття, що набагато легше, простіше і приємніше, ніж будь-які інші завдання.

У деяких випадках покрівельні матеріали ціни виявляються настільки високими, що вичерпують будівельний бюджет ще до закінчення будівництва. У такому випадку доводиться економити.

Тут слід взяти до уваги особливості монтажу покрівлі. Для одних матеріалів монтаж може виявитися зовсім нескладним і з ним можна справити завдяки вивченню інструкції. Для інших, навпаки – занадто трудомістким, що вимагає участі кваліфікованих працівників і суттєвої витрати грошових коштів.

На сьогоднішній день не існує єдиного однозначної відповіді на питання – як вибрати відповідний покрівельний матеріал? При виборі матеріалу необхідно, перш за все, орієнтуватися на конструкцію даху, знати основні властивості різних видів покрівлі, вивчати особливості їх застосування, орієнтуватися на особисті естетичні уподобання і співвідносити їх з колірними особливостями фасаду споруджуваного будинку.