Податкова візьме під контроль інтернет-магазини

В інтернеті може з’явитися перша система збору даних про інтернет-магазинах, причому вона буде єдиною для всіх. З її допомогою користувач не тільки зможе відшукати підходящий магазин, але й отримати додаткову інформацію про його репутацію. У свою чергу влада зможуть контролювати товарообіг, якість продукції та дохід. Дана концепція розроблена для російської податкової служби.

Справа в тому, що інтернет-магазини знаходяться поза зоною контролю, через що може знижуватися якість роботи. Було вирішено створити систему, за допомогою якої можна було б управляти діями сайтів. Крім того, вона здатна убезпечити користувачів від шахрайства. Не всі інтернет-магазини компетентні, тому на допомогу прийде контролюючий орган, який допоможе користувачам визначитися з репутацією конкретного магазину. Реєстрація в даній системі стане обов’язковою для всіх інтернет-проектів, які займаються торгівлею.

Безсумнівно, інтернет-торгівля повинна прогресувати. Оскільки з кожним роком частка інтернет-шопінгу зростає, потрібно було задуматися про створення єдиного стандарту для всіх. На сайті пропонується ознайомитися з путівником, який допоможе за своїм бажанням підібрати інтернет-магазин, де можна придбати різні товари.

Вкрай важливо перевіряти специфіку роботи інтернет-магазинів, що дозволить знизити ризики придбання не якісної продукції. Крім того, покупець зможе ні про що не турбуватися, оскільки буде вибирати серед самих перевірених сайтів, на яких щодня здійснюють покупки співвітчизники.

Джерело: pokupkivinternete.ru