Побутові фільтри для очищення водопровідної води

Як відомо, такий природний елемент як вода є справжньою основний, для роботи життєво важливих органів і систем нашого організму. І якщо без їжі людина здатна прожити кілька тижнів, то без води не зможе протягнути і декількох днів. Тому сьогодні дуже гостро стоїть питання її якості, особливо, для жителів великих міст. Вирішити проблему з недостатньою якістю води, мешканцям багатоквартирних будинків дозволяють побутові фільтри, для води.

Технічні характеристики побутових фільтрів, для води можуть бути найрізноманітнішими. На сьогоднішній день можна виділити декілька типів побутових фільтрів. Стандартні фільтри пропускають воду крізь кулю сорбенту, затримуючи механічні частинки. Перевагою такого фільтра є простота в повсякденному використанні, а головним недоліком – досить низька ступінь очищення в порівнянні з іншими, більш функціональними приладами.

Існують також побутові фільтри, для води, які монтуються безпосередньо на кран. Такі пристрої володіють зовсім невеликими габаритами, що дозволяє переносити їх з місця на місце і навіть брати з собою в подорож.

Однак головна незручність використання даного типу фільтрів полягає в повільній фільтрації. Тому, для використання технічної води користувачам доводиться постійно знімати фільтр з крана.

Найбільшою популярністю сьогодні користуються фільтри з окремим краном, для очищення води. Таке пристосування вбудовується в систему водопроводу. На раковину встановлюється спеціальний кран, для подачі чистої, фільтрованої води. Ступінь очищення води в таких фільтрах, перевищує всі відомі моделі. Однак головним мінусом стає висока вартість пристрою.