Підгалянська вівчарка

Підгалянська вівчаркаПоходження. Інші назви — гірська вівчарка Татр, Татранська вівчарка.
Вважається, що предки цих гірських пастуших собак потрапили до Польщі в 4 або 5 столітті, порода ж остаточно сформувалася в 17 столітті. За походженням подгалянская вівчарка близька до пастуших сторожовим собакам Угорщини, Чехії та Словаччини такого ж типу. Ця національна польська порода заслужила собі добру славу: Татранська вівчарка може перевозити вантажі, захистити стадо домашніх тварин від вовків, використовується для розшукової та рятувальної служби. На території США і Канади підгалянської вівчарки працюють в поліції і армії.

Опис. Висота підгалянської вівчарки в холці 61-86,5 см, вага 45-69 кг. Кістяк потужний, мускулатура добре розвинена. Голова масивна, широка. Вуха висячі. Хвіст підгалянської вівчарки опущений нижче скакального суглоба, покритий довгою шерстю.

Шерсть підгалянської вівчарки густа, середньої довжини, на передніх лапах — пачоси, на задніх — пишні штани. Забарвлення: підгалянської вівчарки білий або трохи з кремовим відливом. Фото підгалянської вівчарки можна побачити праворуч.

Характер. Ця величезна біла собака відрізняється незалежністю вдачі і нітрохи не потребує прихильності людини. В роботі подгалянская вівчарка завжди пильна і активна. Може міститися і в будинку, догляд за нею зовсім не складний. Шерсть підгалянської вівчарки треба щодня розчісувати щіткою.

Купити підгалянської вівчарку легко, достатньо звернутися до спеціалізованого розплідник. Ціну цуценят підгалянської вівчарки можна дізнатися на дошці оголошень

Картинки і фото підгалянської вівчарки можна знайти в розділі види і породи.