Оригінальна автосервісне обладнання

Навіть сама нова, надійна і безвідмовна машина не обійдеться без обслуговування та належного догляду. І причому – чим більш сучасна і надійна у Вас машина, тим вона складніше в обслуговуванні, тим менше часу, можливості і бажання займатися її обслуговуванням самостійно, тим більше складне автосервісне обладнання, для цього потрібно.

Сучасні автосервіси давно вийшли з мороку гаражів, де сусідський умілець дядько Вася з допомогою молотка, двох ключів, мотка ізоляційної стрічки і набору слів міг відремонтувати будь-який автомобіль, а обслуговування полягало в пінаніе носком колеса – НЕ спустило чи, та заглядання під днище – чи не багато масла натекло? Зараз автосервіс – велике сучасне підприємство з кваліфікованим навченим персоналом, великими світлими приміщеннями без плями бруду або масла, що мають в оснащенні найякісніше автосервісне обладнання.

Виробники провідних світових марок та авторизовані постачальники навперебій пропонують поставки самого сучасного та професійного обладнання: стенди, для діагностики, шиномонтажне обладнання, установки, для заміни масла, стенди очищення форсунок, діськоправільниє обладнання, і багато іншого, дозволяючи повністю укомплектувати повноцінну станцію технічного обслуговування автомобілів.

Висока конкуренція у сфері поставок автосервісного обладнання і складність комплектації технологічного циклу, викликана широким асортиментом представленого на ринку обладнання – зробила затребуваними послуги з постачання та комплектації автосервісів «під ключ» – коли одна компанія-постачальник повністю укомплектовує майстерню: від складних стендів до ручного інструменту, і потім обслуговує його безперебійну роботу.