OptiMeal – все найкраще вашим улюбленцям

07eb3c7aac980dca8d79ee17eb0e880e

Як і у людей, гастрономічний раціон домашніх тварин відображає їх здоров’я і зовнішній вигляд.

Звичайно, ідеальним варіантом є годування кішок і собак їжею домашнього приготування з використанням виключно натуральних продуктів. Але, по-перше необхідні великі знання, щоб правильно підібрати продукти з оптимальною кількістю корисних речовин. По-друге, потрібно врахувати величезні витрати часу що б отримати супер преміальний корм для кішок.

Де придбати корми?

У наш час куди зручніше придбати готові продукти в зоомагазинах, де консультанти нададуть необхідну інформацію про товар. Харчування для тварин фірми OptiMeal проходить суворий контроль якості під наглядом досвідчених ветеринарів. До речі на странице ви зможете знайти біль детальнішу інфомацію стосовно фірми OptiMeal

Види і класи кормів

Основним елементом кормів є білкова субстанція тваринного походження.

Саме цей аспект відіграє величезну роль при виборі остава продукції. Асортимент кормів буває консервованого виду, вологий корм і сухі корми. Також корми класифікуються за класами.

Корми економ класу, не містять необхідний набір корисних речовин, а мають в складі багато сої і злаків. Більш поживні корми середнього класу. Визнаними лідерами по змісту всіх нутрієнтів є корми преміум класу.

До складу кормів OptiMeal входять такі високобілкові види м’яса, як кролятина, телятина, ягнятина, телятина, м’ясо птахів. Навіть існують корми з м’ясом дорогих видів риб. Корми підібрані під індивідуальність кожної тварини, їх віку, активності, властивостей організму. Продукція збагачена вітамінними добавками, омега-3 жирними кислотами, пребіотики і лікувальними травами. Всі добавки відмінним чином позначаються на здоров’ї і вигляді вихованців.