Оформлення ванної кімнати

У наш час облаштування ванної кімнати стає справжнім мистецтвом. Більшість меблевих магазинів розташовують таким широким асортиментом меблів, для ванної, що просто очі розбігаються. Тому перш ніж придбати меблі, для ванної кімнати від виробника, необхідно розібратися в її основних характеристиках.

Насамперед, не варто звертати увагу на дорогі предмети інтер’єру, адже такі меблі вимагає відповідного оформлення дизайну приміщення. Перед покупкою меблів, необхідно зробити у ванній кімнаті хоча б мінімальний, косметичний ремонт. Якщо ви любите годинами лежати в гарячій воді, але у вашій квартирі не надто хороша вентиляція, в такому випадку необхідно також звернути увагу і на цей важливий момент. Більшість стель у ванних кімнатах не мають вологостійкого покриття, в результаті чого на них швидко утворюється чорний грибок. Виходом із ситуації тут може стати фарбування стелі емульсійної фарбою.

Якщо вам дозволяє вільний простір, краще зупинити свій вибір на меблевому комплекті, який складається з декількох предметів. У такий комплект можуть входити піни, тумби з раковиною, підвісні шафки і дзеркала. Дуже важливо, щоб усі меблі була виконана в єдиному стилі. Водночас колір і тип матеріалу залежить лише від особистих уподобань власника квартири.

Встановивши меблі, для ванної кімнати від виробника, не варто забувати про додаткові аксесуари: підставках, для щіток, мильниці, сушарках, гачках, для рушників та інших корисних речах. Аксесуари не тільки дозволять зробити водні процедури більш комфортними, але й додадуть приміщенню особливий стиль.