На що слід звернути увагу при виборі супутникової тарілки

Після придбання хорошого телевізора з великим плоским екраном слід відразу ж задуматися про вибір супутникової антени, яка дозволить насолоджуватися самими захоплюючими програмами протягом усього дня. Насправді, супутникова антена купити досить просто. При цьому вам не буде потрібно ніяких складних інструкцій і спеціальних розрахунків.

Вибираючи супутникову антену в магазині, можна повністю довіритися продавцям, проте такий вибір краще здійснювати самостійно. Сьогодні деякі антени забезпечують супутникове підключення до глобальної мережі Інтернет. Тому продавці дуже часто пропонують споживачам послуги установки подібної техніки, інсталяції необхідного програмного забезпечення та підключення до Інтернету. Купуючи такі комплекти, ви ризикуєте здорово переплатити, адже ринок цифрових технологій у нашій країні ще не настільки розвинений, щоб провайдери пропонували користувачам справедливу ціну.

На сьогоднішній день супутникова антена купити яку можна практично в кожному магазині побутової техніки, може бути представлена ​​тут у кількох варіантах. Так тарілка з азимутним типом кріплення, розміщується лише в статичному положенні.

Водночас полярні тарілки дають можливість користувачеві змінювати їхній напрямок за власним бажанням спеціальної автоматичної системи. Природно, останній варіант має більш високою ціною.

Зверніть увагу на моделі, виготовлені з алюмінію. Подібні вироби володіють самим невисоким вагою і не піддаються корозії. Навпаки, антени з пластику можуть запросто розтріскатися, під дією різкого перепаду температур. Крім того, пошкодження на корпусі антени можуть вплинути на чіткість зображення.