На що слід звернути увагу при виборі сходів

Сучасні металеві сходи являють собою алюмінієві або залізні сходинки, які з’єднуються між собою і використовуються, для виконання конкретного будівельного або ремонтного завдання. У схемі сходів присутні кілька окремих секцій. Залежно від типу, сходи поділяють на конструкції з одностороннім підйомом і двосторонніми сходинками. Також сьогодні нерідко можна побачити оголошення виготовимо під замовлення пожежні сходи, завдяки яким можна придбати особливий, більш надійний тип сходів.

Зазвичай максимальним навантаженням, для побутових сходів стає показник у кілька сотень кілограм. Але якщо ви бажаєте придбати драбину, яка витримає набагато більше ваги, тоді вам необхідно звернути увагу на оголошення виготовимо під замовлення пожежні сходи. Крім міцних рятувальних драбин, існують також професійні вироби, які використовуються в промисловому ремонті та будівництві.

Робочу висоту сходів визначають за її останній сходинці. І якщо стандартні побутові сходи досягають висоти трохи більше трьох метрів, то професійні сходи можуть бути і двадцятиметрову. При покупці сходів необхідно враховувати те, що в деяких випадках робочої висотою конструкції вважається сходинка, розташована на передостанньому рівні.

Також при виборі сходів особливе значення має наявність окремих компонентів, які здатні забезпечити безпеку при виконанні робіт на істотній висоті. Як професійні, так і деякі побутові сходи повинні бути обладнані страхувальними ременями або широкими скобами, які обмежують конструкцію сходів від самовільного розкладання.