Ла-Перм

Ла-ПермПоходження. Долина ріки Колумбія – одна з найбільш красивих областей Америки. Ці місця були найдавнішими мисливськими угіддями індіанських племен. Багато індіанські легенди і оповіді часто згадують богиню Цагаглалал, яка могла протегувати мисливцям та рибалкам в їх промислі. Серед рибалок і мисливців кішки – одні з перших, хто міг би претендувати на офіційний статус підручного богині. Так, під уважним оком богині народилася нова оригінальна порода кішок, названа за свою кучеряву шубку – Ла-перм, або, кішка з перманентом. Посеред мисливських угідь, недалеко від містечка Даллас, в 1982 році у звичайній селянській кішки народилося незвичайне кошеня, який відрізнявся від побратимів тільки тим, що народився абсолютно голим. Це, без сумніву, був самий потворний кошеня в світі, він був вухатого, хвостатих і повністю лисий. На цьому голенького тільце маскувальний тигровий малюнок виглядав дуже кумедно. Але до восьмитижнева віком бридке каченя почав покриватися розкішної кучерявої шубкою. Уже в чотири місяці малюк перетворився в чарівного лебедя – довга, розкішна кучерява шерсть повністю приховала зморщену шкіру, завівшісь в забавні колечка.

Опис. Звичайно ж, кучерявая шубка – головна риса, яка відрізняє ла перм (La Perm) від кішок інших порід. Довга, завита в каблучки і спіральки шерсть прикрашає цих котів від вух до самого кінчика хвоста. Локони на грудях і за вухами туго скручені, а по спинці волосся завіт абсолютно безладно, шерстка шовковиста, пружна і блискуча. Хвіст-плюмаж ла перма має ще більш довгу шерсть, що нагадує руно кращих порід овець.

Текстура вовни ла-перм унікальна, але все ж, шерстка кожної кішки індивідуальна. Текстура волоса ла перма залежить безпосередньо від забарвлення і довжини вовни. Також, текстура змінюється в залежності від сезону. Фото Ла-Перма можна побачити праворуч.

Характер.
Ла-Перм дуже ніжні і товариські, вони захоплено, голосно муркочуть, зустрічаючи погляд або ловлячи слово господаря. Ла-Перм обожнюють цілуватися, тертися про ваше обличчя, чіпати ваші руки і буцати вас в ніс. Вони просяться на ручки подібно немовлятам, із задоволенням сидять на плечах і з радістю беруть участь у всіх справах, якими ви займаєтеся! Ла-Перм цікаві, людинолюбний, але їх любов’ю зазвичай бувають обдаровані всі члени сім’ї, а не людина-годувальник. Навіть собаки, що живуть з ла-Перм, коли бувають обділені любов’ю! Купити ла перма Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну кошенят ла перма можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото ла перма можна знайти в розділі види і породи.