Квакша звичайна

Квакша звичайнаКвакша звичайна досить часто зустрічається в південній половині європейської частини СНД. У забарвленні переважають зелені і золотисті кольори. Величина до 5 см. Велику частину часу квакші проводять на деревах. Містять квакш в тераріумах вертикального типу, рясно засаджених рослинами. Містяться вони при кімнатній температурі. На зимівлю квакш поміщають в «спальні» з температурою 8 – 10°С. У квітні – початку травня квакш виводять із зимівлі. Самка відкладає ікру в воду, порціями, у вигляді невеликих кулястих грудок, вона здатна відкласти протягом двох – трьох діб до тисячі ікринок. Квакші на відміну від інших наших амфібій можуть злучатися на суші і відкладати ікру у вологі дупла дерев, в пазухи листя тераріумів рослин, на вологу землю. Драглиста оболонка ікри може довгий час витримувати сухість навколишнього повітря, покриваючись плівкою кшталт «поліетиленовою».

Ікра, після запліднення самцем, опускається на дно басейну. Пуголовки виходять з ікринок через 9 – 10 днів (їх зміст подібно з вмістом інших жаб СНД). Приблизно через 3 місяці вони перетворюються в дорослих. Здатними до розмноження стають у віці 3 – 4 років. Живуть квакші звичайні в тераріумах довго, до 20 років. Квакша далекосхідна, або японська мешкає на Далекому сході. За умовами утримання не відрізняється від квакші звичайної.

Купити квакш звичайних Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну жабенят квакші звичайної можна дізнатися на дошці оголошень.