Каспійська черепаха

Каспійська черепаха Каспійська черепаха поширена в Північно – Західній Африці, Південній Європі, Малій Азії, на Кавказі, в Туркменії. Фото Каспійської черепахи можна побачити праворуч.

Довжина панцира не перевищує 22см. Він овальної форми, невисокий і гладкий. Забарвлення карапакса оливково – бура з сітчастим малюнком з світло – жовтих смуг. Пластрон жовтого кольору з чорними плямами. На голові, шиї і ногах чіткі поздовжні світло – жовті смуги. Каспійські черепахи мають добре розвинені плавальні перетинки. Мешкає в озерах, ставках, річках, каналах, солонуватих затоках. Годується як у воді, так і на суші, але далеко від води не відходить. Раціон складається з ракоподібних, комах, різних риб і рослинної пищи.Активна каспійська черепаха днем. Ночує і зимує на дні водойми, зарившись у мул. Годують в неволі різноманітними тваринами кормами (мотилем, м’ясом, рибою, цвіркунами, креветками, пуголовками, вареним яйцем.

) з додаванням мелкорубленной зелені. Їжу поїдає тільки у воді, тому давати її треба у кромки води. Розмножуються черепахи на суші, але в неволі це відбувається вкрай редко.Каспийские черепахи приступають до розмноження у віці 10 – 11 лет.К цього часу довжина панцира досягає 14 –16см. У природі за сезон самка каспійської черепахи робить три кладки з 8 – 10 яєць кожна. Розмір яєць близько 37мм. Відкладені яйця необхідно помістити в інкубатор. Інкубація при температурі 27 – 29 градусів за С триває 95 – 101 день, при температурі 28 – 32 градуси за З – 60 – 91 день.

Купити каспійську черепаху Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну черепашат каспійських черепах можна дізнатися на дошці оголошень.