Як Філіппіни боролися за свободу

Деякі вчені припускають, що перші поселенці на території Філіппін з’явилися ще 300 тис. років тому. На цих островах мандрівник і першовідкривач Магеллан з’явився тільки в 16 столітті. Тоді він проголосив архіпелаг іспанської власністю. Хоча його мирно прийняв вождь острова Себу, все ж у міжусобній бійці його смертельно поранили. Вже Рай Лопес де Вільялобос назвав територію Філіппінами, так сказати на честь Пилипа II Іспанського. Пізніше вже почалася справжня іспанська окупація територій.

Історія Філіппін не може не вражати сучасників, адже за свободу жителі почали боротися тільки в 19 столітті. Відомо, що Філіппіни виступили проти Іспанії в іспано-американській війні. Коли іспанці були розбиті, Філіппіни були проголошені незалежною країною. Повну свободу їм вдалося отримати тільки в 1946 році.

Неодноразово в цій країні обиралося уряд, який не піклувалася про потреби власного народу. Щоб повалити Джозефа Естрада, народ влаштував масові демонстрації. Його правління було б назвати самим зухвалим, оскільки він не тільки сприяв розвитку корупції, але і купував вілли для своїх коханок. Новий президент обіцяв покінчити з убогій і корупцією, але зробити це буде зовсім не легко.

Безсумнівно, цю країну можна назвати однією з найкрасивіших. Історія Філіппін показує боротьбу за свободу, яка тривала протягом багатьох століть. Багато країн претендували на ці землі, але в підсумку були змушені здатися. В даний час ця країна розвивається за рахунок туризму. Багато європейців із задоволенням зупиняються тут.