Хлопець

Хлопець Походження. Хлопець – порода полудлинношерстных кішок. Виведена в США в кінці 1960-х років.

Опис. Зовні нагадує бірманську кішку, але у неї більш широкі груди, масивна задня частина тулуба, товщі ноги; вага кота досягає 7–10 кг.
Родоначальниками породи Хлопець з’явилися біла персидська блакитноока кішка і сіамський кіт.
Голова Рэгдолла утворює широкий клин з добре окресленими щоками і щелепами. Блакитні очі (інший колір неприпустимий) овальні та великі. Тіло самців породи Хлопець може досягати метра в довжину (від кінчика носа до кінця хвоста). Хвіст середньої довжини, ноги короткі з овальними лапками.
Шерсть у рэгдолла м’яка, нагадує кролячу.
При розведенні породи Хлопець допускаються три типи забарвлення: колор-пойнт, біколор, миттед і чотири кольори — «сил», блакитний, шоколадний і ліловий. Кошенята народжуються, як правило, білими, забарвлення проявляється у них лише до двох років.

Фото Рэгдолла можна побачити праворуч.

Характер. Як і випливає з імені («ганчіркова лялька»), ця кішка м’яка, ласкава, дуже податлива. Любителі цієї породи стверджують, що рэгдоллы замінюють у сім’ї дітей. Вони кмітливі, ласкаві, грайливі, добре уживаються з іншими тваринами. Правда, вони не вміють захищатися, а тому ховаються.
Своїм характером кошенята породи Хлопець частенько нагадують собак — як і собаки, слідують по п’ятах за своїми господарем.

Купити Рэгдолла Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну кошенят Рэгдолла можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото Рэгдолла можна знайти в розділі види і породи .