Гемитеконикс толстохвостий

Гемитеконикс толстохвостийГемитеконикс толстохвостий (Hemitheconyx caudicinctus ) з сімейства Эублефаровые (Eublepharidae) поширений на заході Африки від Сенегалу до Камеруну. Мешкає в напівпустельних і кам’янистих передгір’ях. Довжина близько 20-ти сантиметрів. Зовнішнім виглядом і пропорціями дуже схожий з эублефаром. Забарвлення являє собою чергування світло-бежевих і темно-коричневих широких поперечних смуг. У деяких екземплярів по хребту проходить світла поздовжня смуга. Фото Гемитеконикса товстохвостого можна побачити праворуч.

Містять також, як і эублефаров, групами з 1 самця і 2 – 3 самок в горизонтальному тераріумі з товстим шаром піску, частина якого постійно підтримується у вологому стані.

В якості сховищ Гемитеконикс толстохвостий використовує шматки кори, пластикові трубки, керамічні горщики та ін Корм – комахи. Обов’язкові мінеральні та вітамінні підкормки, особливо в період зростання.

Купити Гемитеконикса товстохвостого Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну Гемитеконикса товстохвостого можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото Гемитеконикса товстохвостого можна знайти в розділі види і породи .