Девон-рекс

Девон-рексПоходження. Виведена у Великобританії (Девоншир). Кішка породи Девон-рекс середніх розмірів, витончена. Шерсть у неї дуже коротка, тонка, хвиляста і м’яка. Вона трохи жорсткіше, ніж у корніша, з-за наявності покривного волосу. Вуса і брови кучеряве.
Масть може бути будь-якою, крім двокольоровою.

Опис. Голова анфас являє собою короткий клин, в профіль — помітний стоп. Щоки Девон-рекс закруглені з виділеними подушечками усов. Вуха великі, дуже низько поставлені, широкі біля основи і закруглені на кінцях, покриті дуже м’якою тонкою шерстю, іноді без неї. Очі Девон-рекс великі, трохи косо поставлені, овальні. Колір їх повинен гармоніювати з кольором шерсті.


Тіло Девон-рекс струнке, міцне, з широкою мускулистої груддю.
Ноги довгі, тонкі, з маленькими овальними лапами. Хвіст Девон-рекс довгий, тонкий, загнутий на кінці. Покритий короткою, густою і кучерявою шерстю. Фото Девон-рекс можна побачити праворуч.

Характер. Девоны зазвичай миролюбні. Якщо ви скучили по світу казок, погляньте на девон рекс, чий вигляд нагадає вам ельфа або маленьку фею. Може бути, вам стане тепліше і легше на душі від присутності цього майже казкової істоти…

Купити Девон-рекс Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну кошенят Девон-рекс можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото Девон-рекс можна знайти в розділі види і породи .