Декорування швів

Для того щоб побудувати добротний дерев’яний будинок, потрібно багато часу і терпіння. Після того, як будинок буде побудований, йому потрібно буде ще трохи часу,, для природної усадки стін. Тільки після цього процесу можна братися за останню дію, яке прикрасить дім – декорування швів, тобто, щілини між колодами утеплюються мохом або клоччям, і після всю цю «красу» прикривають канатом, що виглядає красиво і естетично, а головне, від цього в будинку тепло, що важливо, коли живеш в холодній країні.

Плетений канат, перешкоджає видуванню утеплювача, і приховує невеликі тріщини і щілини. Спочатку канат приклеюють до колод, а потім фіксують цвяхами або скобами. Декорування швів також здійснюють за допомогою Пеньковий або джутової мотузки. Така прикраса, надає будові вид пряникового будиночка.

Якщо є цінителі чистоти і безпеки утеплювачів, то краще запропонувати їм льняну мотузку.

Її легко встановлювати, цвяхи і скоби нескладно заховати всередині неї. Потрібно стежити, щоб мотузка ніде не провисала, але все ж якщо таке сталося, то по центру провисання потрібно вбити ще одне кріплення.

Коштує така робота недорого, і при бажанні, можна самому облагородити будинок, тільки, для початку доведеться звикнути до трудових мозолях на кінчиках пальців, які схожі на мозолі виникають, коли вчишся грати на гітарі. Просочувати мотузку або канат можна будь-яким антисептичним засобом, яким просочували деревину. Також, за бажанням, канат можна пофарбувати або покрити лаком, що додасть йому ошатний вигляд і захистить, від вологи і пилу.