Чи можна собаку назвати унікальним твариною?

Собаки унікальні. З цим твердженням ніхто не стане сперечатися, але нерідко ми навіть не підозрюємо, що за тварина живе в нашому будинку! Оскільки слух собаки тонше, ніж у людини, вона сприймає ультразвукові частоти. Вони прекрасно на слух сприймають музичні звуки. Практично всі собаки можуть співати, але тільки за власною ініціативою. Вони прекрасно реагують на ноти, можуть підвивати ім. До речі, собаки воліють слухати класичну музику. Вважається, що собака, яка знає 100 слів – лінгвістично здатна собака.

Всі голосні звуки російської мови вони розрізняють. Вони відчувають силу голосу і його висоту, однак реагують виключно на зміну фонетичної структури звуку. Розпізнають приголосні звуки, навіть звуки мови нарівні з людиною. Собака може природно вимовити слово «мама». Їх можна назвати найрозумнішими в плані здатності розуміти людську мову. Собачий розум вдалося загострити в результаті того, що собака постійно знаходиться в близькості з людиною. Собаки можуть отримувати інформацію, аналізувати її, імпровізувати і навіть удосконалювати власні навички. Це довели дослідження.

Розумові здібності залежать від класів собак. А чого варті смішні фото тварин, вони роблять єтіх тварин ще цікавіше, для нас.

Бродячі собаки прекрасно пристосовуються в міських умовах. Угорські вчені вважають, що собака любить людину на генетичному рівні. Оскільки собака вважається соціальним тваринам, то вона потребує уваги свого господаря. Вони так уважно спостерігають за господарем, що іноді поводяться нелогічно, щоб господар залишився задоволеним. Вони вміють визначати свою “зупинку”, орієнтуючись в місцевості, використовуючи топографічну пам’ять, яка формує комплексну орієнтацію по фонових шумів, запахів і тимчасових проміжків.

Прикутий інтерес до вивчення собак не просто так, адже вчені можуть знаходити все нові і нові факти, які вражають нас. Ця інформація дозволить ще раз оцінити унікальні можливості наших менших друзів. У світі таких друзів налічується близько 500 млн. Вони намагаються наслідувати своїм господарям. Чи знаєте ви, що тільки в країнах СНД значок @ зветься собачкою, в інших країнах його називають мавпочкою або ж равликом? Складно пояснити, чому у нас він називається безпосередньо так. І наостанок, ніс собаки являє собою справжній ідентифікатор.