Бурмілла

БурміллаПоходження. Виведена в 1981 р у Великобританії. Від випадкового схрещування бурми з перської шиншилою народилися чарівні кошенята затушованого сріблястого забарвлення. Після цього фахівці зайнялися селекційною роботою, з кожним поколінням посилено культивуючи ознаки бурми. Трохи пізніше з’явилися різновиди Бурмілла, що відрізняються забарвленням. Порода Бурмілла була визнана GCCF в 1989 р і в 1994 р — FIFe.

Опис. Бурмілла середнього розміру (вага 4–7 кг). Тіло досить мускулисте. Ноги середньої довжини з овальними лапами. Форма очей проміжна між мигдалевидними і круглими, колір очей від золотисто-жовтого до зеленого. Вуха середні, широко поставлені, злегка загострені.

Шерсть Бурмілла коротка, густа, дуже красива. Окрасою Бурмілла визначає її різновиди — їх чотири: затушовані (коричневі і лілові), димчасті (чорні та шоколадні), суцільного забарвлення (чорні черепахові, кремові, чорні британські, бомбейські), тигрові (крапчато-чорні і крапчато-блакитні). Фото Бурмілла можна побачити праворуч.

Характер. Бурмілла володіє урівноваженим характером, в товаристві інших кішок не агресивна, любить грати з різними предметами. Шерсть необхідно регулярно розчісувати.

Купити Бурмілла Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну кошенят бурмілли можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото Бурмілла можна знайти в розділі види і породи.