Бордер тер’єр

Бордер тер'єрПоходження. Ця порода була виведена в районі англо-шотландської кордону для знищення лисиць, які у великій кількості водилися в цих місцях і наносивших великий збиток навколишніх ферм. Порода була зареєстрована в 1920 році.

Опис. Бордер тер’єр – самий маленький і непомітний з усіх тер’єрів. Висота в холці – близько 25 см, вага – 6-7 кг. Голова у цих собак за формою нагадує выдрью. Морда коротка, міцна. Прикус ножицеподібний. Очі темні, живі. У ши невеликі, V-образні, звисають вперед. Хвіст товстий, але не довгий. Ноги досить тонкі.

Шерсть густа з добрим підшерстком. Забарвлення: рудий, пшеничний, перець з сіллю, рудувато-блакитний.

В рубриці корисних посилань хотів би сьогодні порадити всім сайт : арматура цена на якому знайдете весь асортимент арматур по самих вигідних цінах в інтернеті!

Характер. Собака смілива, дуже жива. На полюванні вона нещадна до своєї здобичі, але вдома вона дуже ласкавий з усіма членами сім’ї , особливо з дітьми.

Використання. Це типовий тер’єр, рухливий, міцний і несхильність хвороб. Протягом кількох десятиліть його використовували виключно для полювання на лисиць та куниць. Однак пізніше, як і більшість тер’єрів, він став домашньою собакою і зараз високо цінується любителями собак, завдяки прекрасному характеру і здатності адаптуватися до міських умов. Незважаючи на свою ненависть до лисицям, він може чудово ладити з іншими домашніми тваринами.