Бельгійський Заєць

Кролик Бельгійський ЗаєцьПорода Бельгійський Заєць виведена у Фландрії (Бельгія), згодом поліпшена англійськими Брідер. Тулуб довгий. Окрасою насичено-оранжевий, світло-жовтий або з каштановим відливом.

Це не кролик, а заєць, у нього довге легке тіло, лапи, вуха довгі, вузькі, стоячі. Забарвлення руде, очі карі. Шерсть густа, коротка. Маса 5 – 5.5 кг, за іншими відомостями – маса самців і самок 3,6 кг.

Тривалість життя 5 років. Для самки рекомендується починати розмноження у віці 9 місяців, перший послід з’являється до того, як вона досягає однорічного віку. Причина криється в анатомічній особливості цієї породи: по досягненні року тазові кістки кролиці сходяться, і вона не зможе розродитися без допомоги. З тієї ж причини їм не слід народжувати після трирічного віку. У посліді буває зазвичай 5-12 дитинчат. Вагітність триває 28-34 днів, частіше – 30-32.

Бельгійські зайці відрізняються особливою активністю, тому для них прийнятніше простора вольєра і місце для вигулу. В раціоні бельгійського зайця слід підтримувати співвідношення між сухим кормом і сіном. Його не потрібно годувати свіжими овочами та фруктами, які викликають у них розлад шлунка. Краще годувати зайців з важкої керамічної миски, яку вони не зможуть перекинути і прогризти. Воду краще давати в поїлки типу пляшечки.

Бельгійські зайці не підходять в якості тварин для дітей, оскільки вони дуже великі і рухливі, рекомендуються тільки для досвідченого Брідер. Активні вранці і вночі, вдень воліють спати.

За розвиненості інтелекту вони перевершують морських свинок і хом’ячків. Здатні відгукуватися на ім’я і виконувати нескладні трюки, привчаються до робити туалет в одному місці.

Купити бельгійського зайця Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну кроленят бельгійського зайця можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото бельгійського зайця можна знайти в розділі види і породи.