Бахромчата черепаха

Бахромчата черепахаБахромчата черепаха (матамата) відноситься до представників змейношейіх черепах, які входять в особливу групу яка називається бокошейнимі черепахи, які за будовою скелета і внутрішніх органів відрізняються від інших груп. Шия у них, на відміну від всіх інших черепах, при втягуванні не згиналася вертикально, а повертається і закладається під панцир вбік так, що голова притискається до основи однієї з передніх ніг. Всього змейношейних налічується 31 вид, вони поширеною-нени в південній півкулі: Південній Америці, Австралії та на Новій Гвінее.Еті екзотичні водні черепахи – бажані гості наших терраріумов.Почті всі види добре переносять умови неволі. Матамата (торочкуватих черепаха) зустрічається на южно – американських континентах в Бразилії, Гвіані, Гайані, Венесуелі і Сурінамі. Фото бахромчатой ​​черепахи можна побачити праворуч.

Зовнішність цієї великої, до 40см, черепахи не позбавлена ​​примх-лівості.Зазубренний по краях панцир, зверху має три зубчастих кіля, утворених гострими конусовидними буграми на кожному щітке.Особенно оригінальна голова і довга («зміїна») Шия черепахі.Она увешенние поруч шкірястих лахмотьев.Над вухами великі шкірясті вирости.На кінці мордочки довгий хоботок. Пологают, що такий лопушістий вид полегшує Матамата доби-вання корму. Причаївшись, матамата чекає, коли жертва (риба, пуголовок тощо) подпливёт на потрібну дістанцію.Жертви додаткового-тельно залучаються що колишуться клаптями на голові на голо-ве і шиї черепахі.В потрібний момент матамата широко розкриває пащу і різко втягує в себе воду разом з жертвой.

В підсумку видобуток проковтує цілком, рот зачиняються, а захоплена вода потім випускається назад через злегка прочинені пасть.В відміну від більшості черепах матамата своїми слабенькими щелепи не відкушує і навіть не утримують здобич, а ковтає її цілком. Бахромчата черепаха добре уживається в неволі в просторих акватер-раріумах при температурі води 28 – 30 градусів за С і окружа-ючої повітря 28 – 32 градусів за С.Ето одна з найбільш тепло-Любивий черепах.Установлено що при температурі води 24 граду-са по С вона стає млявою і відмовляється від корму. Годувати її найкраще живий, обов’язково дрібної їжею. (Рибинки, живими жабенятами і пуголовками) .Матамати з часом звикають брати размороженную рибу, мишенят і навіть куряче мясо.Для Матамата в акватераріум дуже бажано встановити укриття, де вона любить укриватся від яскравого світла. Спаріватся черепахи можуть круглий год.Самка бахромчатой ​​черепахи відкладає до 30 яєць, зазвичай в жовтні – грудні. Тривалість інкубації в дуже великій мірі залежить від температури: при 24 градусів за С це 250 – 310 діб, при 30 градусах по С – 60 – 140 діб.

Купити бахромчату черепаху Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну торочкуватих черепах можна дізнатися на дошці оголошень.