Американська жесткошерстная кішка

Американська жесткошерстная кішкаПоходження. Американська жесткошерстная кішка отримала своє назва не за жорсткість шерсті, а за її зовнішній вигляд. Її шубка майже така ж м’яка як у американської короткошерстої кішки, на яку вони дуже схожі. Головне, що відрізняє одну породу від іншої "дротова шубка".

Опис. Шерсть американської жесткошерстной кішки середньої довжини, яка на голові, хребті, стегнах і зовнішньої частини хвоста грубіше і твердіше, трохи кучерява.
В іншому ознаки даної породи збігаються з американською короткошерстої: голова овальна, морда квадратна, ніс середньої довжини, відмінно розвинена нижня щелепа, очі золотистого кольору; вуха, ноги, лапи, тіло — як у короткошерстої. Окрасою американської короткошерстої кішки блакитно-сірий. Шерсть вимагає постійного догляду за допомогою щітки і гребеня. Линька проходить як у звичайних кішок.

Фото американської короткошерстої кішки можна побачити праворуч.

Характер. Цікава, прівязчіва, ласкава і слухняна. Американська жесткошерстная кішка невибаглива, любить рухливі ігри, легко пристосовується до мінливої ​​обстановке.Амеріканская жесткошерстная кішка володіє спокійною вдачею.

Купити американську короткошерстну кішку Ви можете в спеціалізованому розпліднику. Ціну кошенят американської короткошерстої кішки можна дізнатися на дошці оголошень.

Картинки і фото американської короткошерстої кішки можна знайти в розділі види і породи.