Тонкощі зберігання букетів тюльпан

Tulpan

Тюльпан – дуже ніжний і романтичний квітка, який чоловіки вважають за краще дарувати жінкам навесні, вважаючи його головним символом свята 8-Березня. Це хороша і стара традиція, але не завжди варто дотримуватися заставлених принципів: часом їх потрібно ламати і робити приємні речі своїй коханій жінці і навесні, і влітку, і взимку. Чому б не замовити гарний букет з тюльпанів на
http://donpion.ua/bukety/buket-iz-tulpanov/ і приємно здивувати кохану напередодні, наприклад, Дня Св. Валентина. Тюльпани в люті морози будуть дуже оригінально виглядати і стануть несподіваним і таким приємним подарунком. Чоловікові складно зрозуміти ті почуття, які відчуває жінка, коли тримає в руках букет з гарних квітів, що нагадують їй про сонце, травичці, співі птахів.

А щоб подарований букетик тюльпанів радував вас якомога довше, флористи рекомендують:

  • трохи зрізати стебла тюльпанів під струменем води, обернути їх вологою газетою, і покласти в прохолодне місце. Такі маніпуляції робляться для того, щоб квіти отримали якомога менше стресу.
    Адже тюльпан дуже ранимий квітка і не любить зміни місця і температури, і йому складно звикнути до нового середовища проживання. А ось в нічний час тюльпани найкраще перенести в кімнату, де температура не піднімається вище 18 градусів;
  • не ставити вазу з тюльпанами на протязі, під прямими сонячними променями, біля батарей або на підвіконні;
  • використовувати тільки дистильовану воду, яку необхідно щодня міняти. Пам’ятайте: тюльпани люблять пити воду багато і часто, і саме тому так важливо стежити за рівнем рідини в вазі.

Якщо ж ви помітили, що пелюстки тюльпана почали підсихати і обсипатися, тоді ще раз необхідно відрізати стебло під струменем води, і занурити квіти на 3-4 години в холодну воду. Деякі флористи рекомендують також видалити тичинки.

Дуже часто у тюльпана опускається вниз бутон, при цьому пелюстки не обсипаються. В такому випадку кожна квітка необхідно щільно загорнути в газету, залишивши невеликий отвір угорі, і поставити їх в ємність з теплою водою.