Садовий шредер

Izmelchitel-sadovyiy

Садовий подрібнювач трави та гілок, або, як його ще називають, садовий шредер, є воістину незамінним приладом. Подібного роду подрібнювач гілок і трави дозволяє максимально оперативно і якісно знищувати садове сміття, при цьому він помітно економить ваш час. Застосування таких приладів, як подрібнювачі для гілок, дозволяє більше не розпалювати багаття, які настільки плачевно позначаються на екології і при цьому відрізняються підвищеною пожежонебезпекою. Відтепер ви можете використовувати відходи городництва і садівництва для створення універсального добрива – компосту. Крім того, отриманий в результаті роботи матеріал може бути використаний для мульчування. Таким чином, измельчитель веток – це воістину вигідна техніка, яка дозволяє полегшити працю фермера, убезпечити навколишнє середовище і заощадити на добривах.

Квіти, які відцвіли, трава, бур’яни, обрізані гілки дерев і чагарників вимагають своєчасної утилізації. Для цього знадобиться подрібнювач. В іншому випадку вони створюють безлад, захаращуючи територію. Використовуючи садовий подрібнювач гілок і трави, можна оперативно впоратися з цією проблемою.

Принципи вибору садового подрібнювача

Існує кілька різновидів садових подрібнювачів для гілок. Перш за все, в залежності від типу харчування, яке використовується в приладі, виділяють бензинові та електричні шредери.
Бензинові садові подрібнювачі мають наступні переваги:

подібні садові подрібнювачі трави та гілок характеризуються відмінною потужністю, завдяки чому ефективно справляються навіть з найбільш товстими гілками, які не під силу електричних приладів;
садові подрібнювачі, що працюють на бензині, відрізняються підвищеною мобільністю, оскільки для їх застосування немає необхідності бути “прив’язаним” до розетки;
відсутність чутливості до перепадів, які можуть виникати в мережі, завдяки чому забезпечується максимальна довговічність такого пристрою, як подрібнювач гілок.

Разом з тим, електричні пристрої, такі як подрібнювач, також мають цілий ряд незаперечних переваг. До числа таких належать такі характеристики:

  • низький рівень шуму, який видає електричний подрібнювач, в порівнянні з бензиновими агрегатами;
  • полегшена вага, який має подрібнювач, завдяки чому його переміщення по ділянці здійснюється набагато простіше;
  • відсутність шкідливих викидів, які створює подрібнювач, здатних забруднювати атмосферу;
  • простота в обслуговуванні, якій відрізняється подібний подрібнювач.

Таким чином, кожна з різновидів садових подрібнювачів має свої безперечні переваги. Вибір конкретної моделі залежить від призначення техніки і кількості передбачуваних для неї навантажень.