Зручний Моніторинг обмінників – BESTCHANGE.RU

12Будь-який користувач Інтернету може зіткнутися з необхідністю обміну електронних грошей. Наприклад, у вас в наявності є вебмані, а вам потрібні яндекс-гроші, щоб здійснити оплату на якомусь сайті. Для цих цілей існують спеціальні обмінники електронних грошей, де без зусиль можна обміняти різні віртуальні валюти. Таких сайтів досить багато і знайти їх не складно.

На щастя, є спеціалізований моніторинг обмінників BestChange.ru, додавши який в закладки, можна в будь-який момент в лічені секунди знайти потрібний обмінник з найбільш підходящим курсом обміну. Проблема, однак, полягає в тому, що кожен обмінник підтримує не всі, а лише деякі види електронних грошей. Крім того, курси обміну їх у різних обмінниках можуть сильно відрізнятися.

Таким чином, на пошук відповідного обмінника, де б ви могли обмін конкретні види грошей за вигідним для вас курсу, може зайняти досить багато часу.

Сайт має дуже зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. При заході на сайт ви відразу можете побачити таблицю з кращими курсами обміну по 20 найбільш популярних напрямках.

Для одержання повного списку обмінників / курсів по конкретному напрямку потрібно вибрати необхідну валютну пару на зеленій панелі зліва (вкладки Таблиця, Список, Популярне), по черзі натиснувши на ту валюту, яку ви хочете віддати, і ту, яку хочете отримати. Доречі ви можете тут знайти навіть біткойнти по вигідному курсу  тут лучшие обменники bitcoin.

Надіюся дана стаття буде корисна для всіх!