Відпочинок на Коста-Даурада

P3

Коста Даурада або так званий “Золотий берег” – узбережжя провінції Таррагона, придбало таку назву зовсім невипадково: на безмежних пляжах у хвилях Середземного моря дрібний пісок блищить немов розсипи золота.

Від циклонів і вітрів з заходу і півночі узбережжі відмінно захищено Піренеями і Каталонськими горами, які не тільки створюють чудовий м’який клімат, а й чудово доповнюють пейзаж. Завдяки цим гірських вершин в Коста Даурада відмінна погода стоїть з березня по жовтень, що привертає сюди безліч туристів.

Цього літа всі ми захочепо поїхати на море. Однозначно провести відпочинок з своїми дітьми найкраще в Ялті, рекомендую вам сайт: отдых в Ялте на якому ви знайдете всю інформацію стосовно відпочинку в цьому чудовому місті!

Після смерті Франко всього лише за 20 років недорогий і тихе провінційне містечко з пустельними пляжами перетворився на туристичний центр. В останні роки невеликі прибережні готелі та ресторанчики витісняють висотні комфортабельні готелі.

Великі обладнані кемпінги, що розкинулися близько до берега, заманюють безліч автомобілістів з фургончик і наметами. А дискотеки, ресторани, атракціони, величезні торгові комплекси і різноманітні аквапарки готові прийняти гостей в будь-який час доби.

У Коста Даурада є кілька містечок, що зберегли свою індивідуальність. Перш за все варто згадати Таррагону - дуже старе місто Південної Каталонії, що зберіг достатню кількість археологічних монументів з часів Римської імперії. Крім того, в містечку дуже красивий кафедральний собор і чимало музеїв.