Відпочинок в Орландо

1227009137

Місто Орландо знаходиться в самому центрі американського штату Флорида. Він є четвертим за величиною в штаті, а його населення складає більше мільйона чоловік. Це місто яскравих фарб, його навіть називають “Східним Голлівудом” завдяки великій кількості розваг, так чи інакше пов’язаних з кінематографом.

Це місто може похвалитися тим, що майже всі дні в ньому – сонячні, тут нескінченна безліч розваг, магазинів і ресторанів, найцікавіших музеїв, ультрасучасних комфортабельних готелів, і більше 80 унікальних у своїй пишності парків, що відрізняються багатющою тропічної рослинністю, дивовижною фауною і безліччю озер .

Однією з найбільш помітних і знаменитих пам’яток Орландо вважається Епкот Центр (Epcot Center), в якому представлений прообраз суспільства майбутнього. Він складається з двох частин: “Вітрини Світу”, павільйони якої представляють експонати з усієї планети, і “Світу майбутнього”, де знаходяться макети планети Земля, космолета і машини часу. Головний павільйон презентує виставку новітніх технологій XXI століття, а по сусідству з ним розташовується модель світу, площа якої 11 000 га.

Користується успіхом і місцевий Діснейленд, де можна зустріти героїв улюблених диснеївських мультфільмів, а також покататися на атракціонах. Шанувальникам кіноіндустрії варто побувати у Світі студії UNIVERSAL – парку кіностудії самого Стівена Спілберга, де можна поринути у світ популярних фільмів.

Основний для туристів міською вулицею є International Drive, на якій розташована більшість розважальних та торгових центрів, ресторанів і готелів.

Варто відвідати місцевий океанаріум “Sea World”, де представлені найрізноманітніші жителі морських глибин. Тут крім того проводяться цікаві шоу і працюють атракціони, в яких беруть участь мешканці океанаріуму – дельфіни, касатки і моржі. Аквапарк “Бухта відкриттів” запрошує покататися з водних гірок. Однак Орландо багатий не тільки розважальними закладами, тут прекрасні ботанічні сади, спокійні озера і найчистіші пляжі. Місто має чудовий історичний музей, картинну галерею і сучасний науковий центр. Обов’язково побувайте в Космічному Центрі ім. Кеннеді, яких знаходиться на мисі Канаверал, до якого від Орландо всього година їзди. Тут гостям пропонують екскурсії в Космічний Зал Слави та на пускові майданчики.