Все про фірму взуття Palladium

maxresdefault

Фірма Palladium була заснована у Франції в 1920 році. У той час компанія була дуже далека від взуттєвого виробництва – основним видом діяльності, якою вона займалася, було виготовлення авіаційних шин.

Саме в 20-ті роки минулого століття стрімкими темпами відбувався розвиток авіації, і, у зв’язку з цим, продукція компанії виявилася затребуваною у виробників авіаційної техніки.

Зростаюча конкуренція в даній сфері промисловості спонукала компанію до розробки нових технологій у виробництві своєї продукції. При виготовленні авіаційних шин Palladium почала використовувати власну унікальну технологію – покришки виготовлялися з декількох шарів гумових смуг і зверху покривалися вулканізованої гумою. Така конструкція шин була міцною і легкою і не мала аналогів у світі.

Технології та досвід компанії у виготовленні авіашин були настільки досконалі, що дозволили стати їй провідним постачальником в Європі в даному сегменті ринку.

Доречі придбати взуття даної фірми по доступній ціні ви можете на сайті http://kedoff.net/catalog/brand-palladium.html де знайдете широкий асортимент на любий смак!

 З швидкою доставкою по всій Україні!

Після закінчення Другої світової війни попит на авіаційну продукцію істотно скоротився. І для того, щоб уникнути збитків, керівництво Palladium вирішує відкрити завод у французькому місті Pont De Cheruy, щоб почати виробництво взуття, яка була б так само практична як їх шини.

У 1947 компанія випускає свої перші черевики – легендарні Pampa boot. Відмінними характеристиками даних черевик були функціональність, комфорт і зносостійкість

Скріншот 1 з сайту Palladiumboots.com

Скріншот з сайту Palladiumboots.com (натисніть для збільшення)

Саме через цих властивостей черевики Palladium були обрані Французький іноземний легіон. Взуття Palladium була протестована солдатами в складних умовах пустелі Північної Африки і в пересіченій місцевості Атлаських гір, після чого витримали випробування черевики стали частиною екіпірування Легіону.