Все про миючі пилососи

47372

Миючий пилосос – мрія кожної господині. Але кожна модель має свої секрети, про які не розповідає реклама. Але зате розповімо ми. Вчимося правильно вибирати!

Сьогодні рекламні ролики щосили оповідають про переваги миючих пилососів, здавалося б, задоволення коштує таких грошей: всього кілька рухів – і ідеальна чистота! Кожна жінка відразу ж поквапиться полегшити свою працю і зробить все, щоб придбати довгоочікувану покупку. Але, як водиться, будь-який товар має свої приховані секрети, про які не розповість реклама. І у такого шикарного і корисного для будинку агрегату, як миючий пилосос, вони теж є, адже можливості цієї техніки не безмежні і це теж необхідно враховувати. Отже, що треба знати, перш ніж купувати такого безцінний помічника?

До речі серед миючих пилососів можемо відзначити марку Томас, які відзначаються високим рівнем якості. А придбати запчасти для пылесосов томас ви можете за посиланням по самій доступній ціні.

Рекламні ролики не обманюють вас в тому, що за допомогою миючого пилососа дуже легко видаляти бруд і пил з килимів, ламінованих і килимових покриттів, лінолеуму, меблів і навіть кахлю. Якщо ви випадково розлили воду, чай або кава, цю калюжку миючий помічник також видалить без проблем, можна також вимити скла і дзеркала (для цього необхідні спеціальні засоби). Але, якщо спробуєте почистити паркет або килими з натуральної основою, будьте готові до неприємних проблем. Килим дуже швидко вбирає воду, тому після такого чищення вам необхідно його висушити, інакше аромати в кімнаті будуть вкрай малоприємні. А оскільки витягти на сонечко важкий килим – проблема не з легких, та й сушити його феном – теж морока, варто подумати, а чи треба забезпечувати собі таку головний біль. Аналогічно – паркет. Як тільки ви пройдетеся по ньому миючим пилососом, вода миттєво просочиться між дощечками, і покриття стане гнити зсередини. Але тут біді реально допомогти: обробіть паркет спеціальними антисептиками, які зроблять його вологостійкість, і тоді миючий пилосос чудово впорається із завданням. Однак, щоб уже зовсім життя раєм не здавалось, ваш помічник зажадає після такого прибирання паркету ретельно промити його резервуари: склад антисептика не піде на користь техніці.