Все про електричні бойлері для вашої оселі

klimat

Важливим елементом кожного електричного бойлера вважається ТЕН. В принципі він і забезпечує роботу даних пристроїв. Електричний нагрівач буває як сухого, так і мокрого типу. Такі тени можуть відрізнятися між собою, але далеко не всі володіють інформацією про їх відмінностях. Перед звичайними покупцями завжди виникає складний вибір типу водонагрівача. Велика різниця у вартості наштовхує людей на дилему з вибором тена.

ТЕН для бойлераВодонагреватель – це ємність можливістю нагріву води. В основному обсяг водонагрівача займає бак з водою. Існують проточні, накопичувальні і бойлери непрямого нагріву. Найбільше використовуються накопичувальні водонагрівачі.

Бойлер містить бак з можливістю набору проточної води. Бак дуже місткий і добре термоізольований, щоб уникнути втрати температури і тепла. За допомогою тена відбувається нагрів водички. Його ступінь можна регулювати особисто, або проставити автоматичну температуру нагрівання.

Всі водонагрівачі мають термоізоляційну прошарок, з її допомогою ставитися перешкоди швидке охолодження води. Як правило, нагрів відбувається автоматично. Після цього певний час бойлер остигає.

Щоб уникнути повторного включення бойлера, приходить на допомогу термоізоляція. Тен запускається в роботу при повторному нагріванні пристрої.

Мокрий тен, за своєю суттю, нагадує той же кип’ятильник. Розташовується він в порожнині накопичувального бака.

Він контактує з водою, продуктивність у нього дуже висока. Такі бойлери значно швидше нагрівають воду. Це легко помітити в бойлерах до 50 літрів.

Недоліком таких бойлерів вважається утворення накипу на тене через прямого контакту з водою. Водонагрівачі з мокрим теном призначені для тимчасового відключення гарячої води.

Сухий тен розташований в спеціальному керамічному або металевої колби і не контактує з водою.

Завдяки такій конструкції накип не утворюється. Бойлер сухий тен 50 літрів sp-climate через відсутність контакту з водою прослужить значно довше. Крім цього виключається можливість електрозамикання.

Ці водонагрівачі підходять для основного джерела теплої води.