Все про декоративних кроликыв

timthumb

Ви плануєте утримувати кроликів в якості домашніх тварин, тому що вони чарівні супутники? Або ви просто плануєте взяти кроликів в якості домашніх тварин для дітей? Ну, тоді ви повинні багато знати про кроликів. Є багато видів кроликів, які гарні в якості домашніх тварин, проте ви завжди повинні враховувати подробиці про кроликів в якості домашніх тварин, їх плюси і мінуси.

Догляд за кроликом

Зміст кроликів як домашніх тварин дійсно добре, так як вони милі, смішні і дивовижні тварини. Ми повинні бути знайомі з усіма фактами про кроликів, щоб дізнатися їх трохи краще. Кролики більше схожі на гризунів, але у них є додаткова пара різців на верхній щелепі, а також деякі структурні відмінності, що робить їх відмінними від гризунів. Є багато улюблених порід кроликів, такі як міні кролики рекс, гімалайські кролики, шиншили, американські кролики. Фламандські гігантські кролики в якості домашніх тварин також гарні, тому що вони дуже спокійні і вимагають менше часу для догляду за шерстю.

Зміст кроликів-гномів в якості домашніх тварин залежить від людини, так як є багато плюсів і мінусів. Однак небажано тримати диких кроликів в якості домашніх тварин, особливо Британських маленьких кроликів, так як вони мають диким темпераментом і, таким чином, не підходять для утримання в закритому приміщенні. Тривалість життя кроликів – від десяти до п’ятнадцяти років залежно від їх породи. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, найстаріший кролик жив до 18 років. Є близько 25 видів кроликів, вони зазвичай важать від 1 до 9 кг. Найцікавішими якості кролика полягають у тому, що він може бачити на 360 градусів, навіть не повертаючи голови.

Якщо у вас більше одного кролика, переконайтеся, що клітина ще більше з достатньою кількістю світла і вентиляції. Клітка стає власний будинком кролика, де він / вона їсть, спить і просто лазить. Якщо це можливо, спробуйте створити природне оточення для кролика у вашому саду, на терасі або галявині, щоб кролику було зручніше. Ви не повинні весь час тримати кролика закритим всередині клітини, так як це погано впливає на здоров’я кролика. Кролик повинен вільно пересуватися по будинку, грати і ніколи не тримайте клітку закритою.

Хвилинку уваги для тих хто не знає де придбати декоративних кроликів, можу вам допомогти з цим порадивши вам інтернет зоомагазин: http://www.zootovary.com/domashnii-krolik-p-4777.html тут ви знайдете доступні ціни на цих прекрасних створінь!

Керованість і безпека

Турбота про кроликів включає в себе належне поводження та забезпечення безпеки кролика. Кролики повинні міститися з обережністю, оскільки вони дуже ніжні і чутливі, це не як фарширування кролика. Кролики повинні якийсь час знаходитися на відкритому повітрі, але коли вас немає поруч, забирайте їх в будинок, оскільки з безлічі причин ваш кролик може бути не в безпеці. Сильний сонячне світло, отруйні рослини, хижаки, такі як єноти, койоти, яструби, кішки або собаки можуть бути орієнтовані на маленьких кроликів.

Догляд

Зміст кроликів в якості домашніх тварин завжди викликає менше метушні, оскільки вони, як відомо, завжди чисті та охайні, і це природно для них. Кролики, як правило, линяють кожні 3 місяці, так що їх чистка в цей час є надзвичайно важливою. Але пам’ятайте, що їх шкіра тендітна і тому користуйтеся ніжною та м’якою зубною щіткою. Однак, якщо у вас ангорський кролик, то вам необхідно вичісувати його щодня і регулярно підстригати шерсть. Коли кролик чистить себе, він може проковтнути свою шерсть, і вона буде збиратися в животі. На відміну від кішок, кролики не в змозі вирвати проковтнуту шерсть, і цей клубок вовни, зібраний в шлунку, називається вовняний блок і може виявитися фатальним. Кроликів, як правило, не потрібно купати, так як їх шерсть довго сохне. У випадку, якщо ви купаєте свого кролика, не забувайте сушити шерсть в теплі. Регулярно перевіряйте вуха, ніс, очі і шкіру кролика, щоб не було бліх і кліщів.