Вибір весільного агентства

001

Як зробити так, щоб весілля стало дійсно найщасливішим днем ​​вашого життя? Як все організувати, щоб і молодята, і гості відчували себе комфортно і легко? Як уникнути можливих неприємностей і проблем (адже передбачити абсолютно все неможливо)? Відповідь одна – звернутися за допомогою в весільне агентство! Сьогодні ми розповімо, як вибрати весільне агентство і складемо невеликий рейтинг весільних агентств.
Чи знаєте ви, що сьогодні на ринку працює більше 3000 весільних агентств? Це і великі, відомі, існуючі не перший рік, і невеликі, скромні, нові, які тільки починають заробляти собі ім’я. Є ті, хто надає повний спектр послуг з підготовки до весілля, а є агентства, що спеціалізуються тільки на весіллях певного цінового рівня або тематики. Що ж потрібно знати, щоб вибрати краще весільне агентство?
Навіщо потрібно весільне агентство і що врахувати при його виборі.
Перш ніж відправлятися шукати весільне агентство, варто для себе вирішити, навіщо воно вам все-таки потрібно? Ось лише кілька причин, за якими ми радимо звернутися до фахівців з організації весіль:
Якщо ви хочете, щоб весілля пройшло легко, весело, молодята та їхні батьки були спокійні і щасливі і могли повною мірою насолодитися всім процесом;
Якщо ви хочете, щоб на весіллі була хороша організація, щоб кожен з гостей і учасників події знав, що робити, куди йти, в який автобус сідати і як порадувати новоспечених чоловіка і дружину;
Якщо ви хочете весілля, при якій враховані будь-які дрібниці і продумані всі деталі – від оформлення залу до оригінальних подарунків гостям;
Якщо ви не хочете самостійно вирішувати несподівані питання, як порване або забруднене плаття нареченої, несподіваного дощу, перебрав з алкоголем дядька або відсутності келихів для биття (при цьому з агентством більшість таких проблем може і не виникнути – хіба що на метеоумови, мабуть, навіть самі кращі фахівці не зможуть вплинути);
Якщо у вас немає часу, щоб самостійно займатися підготовкою, продумувати деталі і шукати потрібних фахівців;
Якщо ви хочете оптимізувати весільний бюджет і грамотно розпорядитися фінансами.

Рекомендуємо вам Лучшее свадебное агентство России яке пропонує широкий спектр послуг на любий смак на вигідних умовах!

Отже, ви вирішили, що послуги агентства вам потрібні. Тепер справа за малим – вибрати дійсно найкраще. Що ж врахувати при виборі:
Репутація агентства, його історія. Для цього зайдіть на сайт агентства, ознайомтеся з відгуками, почитайте про нього в Інтернеті на інших ресурсах. Добре, якщо хтось із одружилися друзів зможе порекомендувати вам конкретне агентство.

Але навіть якщо це зробити нікому, постарайтеся самостійно зібрати якомога більше інформації про компанії: як давно вона існує, які послуги пропонує, в якому форматі працює?
Портфоліо. Як би барвисто НЕ розписували представили агентства свої послуги, не полінуйтеся познайомитися з докладним портфоліо вже організованих весіль – бажано різного формату. Ми рекомендуємо запитувати не дві-три найкращі фотографії з заходу, а по можливості більш детальну добірку, за якою можна буде судити про рівень роботи агентства (особливо, якщо фірма готувала весілля «під ключ», а не тільки надавала весільного координатора).
Вартість роботи. Чи працює агентство з різними бюджетами або спеціалізується тільки на якомусь одному? Чи надає знижки? Занадто низькі ціни вас повинні насторожити, проте пам’ятайте і про те, що агентство співпрацює на постійній основі з ведучими, оформителями, фірмами по прокату машин, артистами і т.д. і тому може запропонувати більш вигідну вартість. Найчастіше ціна за послуги агентства легко окупається хорошими знижками.
Ну і, звичайно ж, орієнтуйтеся на ваші відчуття і враження від агентства. Адже з цими людьми вам належить провести разом чимало часу і до того ж вони будуть поруч з вами в один з головних днів вашого життя. Запитайте себе: чи готові ви довірити цим фахівцям підготовку настільки важливої ​​події? Якщо є сумніви, пошукайте щось ще.